ŚMIGŁOWCE MD HELICOPTERS

 

MD Helicopters, LLC. (dawniej McDonnell Douglas Helicopter Systems) to amerykańska firma z branży lotniczej produkująca lekkie śmigłowce do użytku komercyjnego i wojskowego. Firma była spółką zależną Hughes Aircraft do 1984 roku, kiedy to McDonnell Douglas przejął ją i zmienił nazwę na McDonnell Douglas Helicopter Systems. Pod koniec 1990 roku firma zmieniła nazwę na MD Helicopters, kiedy McDonnell Douglas połączył się z Boeingiem. Po restrukturyzacji w marcu 2022 roku firma została przejęta przez konsorcjum kierowane przez Bardin Hill Investment Partners i MBIA Insurance.

MD Helicopters cieszy się niemal kultowym statusem wśród swoich klientów i pracowników. Jest postrzegany jako mała prywatna firma z wielkim sercem i duszą, zdolna do dostarczania bardzo dobrych produktów. Śmigłowce MD Helicopters są znane ze swojego bezpieczeństwa, wszechstronności, szybkości i niezawodności.

Portfel śmigłowców produkowanych obecnie przez MD Helicopters stanowią jednosilnikowe turbinowe śmigłowce MD 500E, MD 530F, MD 520N, MD 600N i dwusilnikowy turbinowy MD 902 Explorer z systemem NOTAR do zastosowań komercyjnych, a także platformy MD 530F Cayuse Warrior, MD 530G Scout Attack i MD 969 Twin Attack dla klientów wojskowych.

 

SPRZEDAŻ, WYNAJEM i DZIERŻAWA
POZNAJ CENNIK

GB Aircraft zajmuje się wszystkim czynnościami związanymi z rejestracją wszystkich modeli śmigłowców produkowanych przez firmę MD Helicopters na polskie znaki na podstawie wystawionego przez Klienta upoważnienia i zwrotu poniesionych kosztów. Poza sprzedażą oferujemy również możliwość dogodnej długoterminowej dzierżawy lub wynajmu śmigłowców marki MD Helicopters w ramach indywidualnej umowy. W przypadku zainteresowania kupnem, dzierżawą lub przygotowania konkretnej konfiguracji i poznania jej ceny prosimy o kontakt.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY TYM MODELEM?

Napisz lub zadzwoń, z przyjemnością pomożemy przy wyborze konkretnego modelu i wyposażenia dodatkowego. W ramach prowadzonej działalności GB Aircraft zajmuje się wszystkimi czynnościami i formalnościami wymaganymi przy sprowadzeniu i rejestracji śmigłowca na rzecz Klienta. Na życzenie jesteśmy w stanie pomóc w zorganizowaniu finansowania we współpracy z renomowanymi firmami leasingowymi. Zapraszamy!

+48 601 359 018

e-mail: rafal.karski@gbaircraft.pl